Drošas. Jaudīgas. Oriģinālas.

Bieži vien industriālās tehnikas dīkstāve izmaksā dārgi, jo tā aizkavē vai apgrūtina jūsu sarežģītos darba un loģistikas procesus. Tāpēc esam apņēmušies pēc iespējas ātrāk jums piegādāt rezerves daļas, veikt tehnikas apkopes vai remonta darbus. Ar savu starptautisko izplatīšanas un servisa tīklu mēs vienmēr esam tuvu saviem klientiem, piedāvājot maksimālu servisa kvalitāti.

 


Ātrums un kvalitāte

Spēja jums piegādāt Liebherr oriģinālās rezerves daļas ir ļoti svarīga, lai nodrošinātu tehnikas darbību. Tāpēc pateicoties mūsu globālajiem loģistikas risinājumiem spējam 24h laikā piegādāt Latvijas centrālajā noliktavā lielāko daļu no visām rezerves daļām, kas nepieciešamas jūsu tehnikai. Tā rezultātā jūs tehnikas dīkstāve ir minimāla, pateicoties arī mūsu 24/7 diennakts tehniskajam servisam (gan attālināts klientu atbalsts, gan izbraukumi pie klienta) servisa tehniķu zināšanām un pieredzei. Iegādājieties oriģinālās Liebherr rezerves daļas, kontaktējoties ar mūsu speciālistiem par visām Liebherr industriālās tehnikas produktu grupām.

Jūsu ieguvumi:

  • Precizitāte
  • Ātra un uzticama piegāde
  • Augsta kvalitāte un zemas izmaksas ilgtermiņā
  • Garantēta detaļu pieejamība tehnikai 20 gadu garumā
  • Industriālās tehnikas garantija paliek nemainīga

 

 

Laiks ir dārgs

Kad nepieciešamas rezerves daļas, katrai minūtei ir nozīme. Tāpēc piedāvājam jums arī MyLiebherr centralizēto tiešsaistes pasūtīšanas sistēmu, kas nodrošina ātru, precīzu un vienkāršu piegādes procesu.

MyLiebherr


Liebherr oriģinālās smērvielas un tehniskie šķidrumi

Liebherr tehnika tiek ražota, lai spētu darboties ļoti lielu slodžu režīmā. Lai mēs spētu nodrošinātu klientiem ilgtermiņā efektivākos risinājumus, ļoti svarīga ir regulāra tehnikas apkopju veikšana, izmantojot arī atbilstošus tehniskos šķidrumus. Liebherr piedāvā vispusīgu un novatorisku eļļu, smērvielu un citu tehnisko škidrumu klāstu, kas tika izstrādāts īpaši Liebherr tehnikai visās mūsu piedāvātajās tehnikas segmentu grupās:

  • Eļļas un tehniskie šķidrumi dzinējiem, transmisijām, kā arī hidraulikai un asīm
  • Smērvielas gultņiem, tapām, zobratu gredzeniem, asīm u.c. daļām/komponentēm
  • Dzesēšanas šķidrumi dīzeļdzinējiem

Visu Liebherr smērvielu un tehisko škidrumu piedāvājums, līdzīgi kā rezerves daļas, ir pieejams arī Latvijā.

Pie apkopju veikšanas klientiem tiek nodrošinātas arī eļļu analīzes sadarbībā ar vispāratzītu industrijas līderi un Liebherr ilgtermiņa sadarbības partneri Oelcheck.


Informācija par Liebherr rezerves daļām

Informācija par Liebherr apkopes komplektiem

Rezerves daļas dažādām situācijām

Together. Now & Tomorrow.

Andris Dilāns

Vecākais rezerves daļu konsultants

Mikus Krinkelis

Rezerves daļu konsultants