Hans Liebherr ir dibinājis uzņēmumu 1949. gadā, kas nosaukts dibinātāja vārdā. Kopš tā laika Liebherr ir izveidojusies par starptautisku uzņēmumu grupu, kas darbojas 130 pasaules valstīs visos pasaules kontinentos, nodarbinot apmēram 48.000 darbinieku. Grupas apgrozījums 2020. gadā pārsniedza 10.3 miljardus EUR.

Mūsdienās Liebherr ir ne tikai viens no pasaules vadošajiem celtniecības tehnikas ražotājiem, bet arī atzīts kā tehnoloģiski inovatīvs un uz lietotāju orientēts industriālo iekārtu un pakalpojumu piegādātājs citās jomās. Grupas holdinga sabiedrība Liebherr-International AG, kas atrodas Šveice, pilnībā pieder Liebher ģimenes locekļiem. 

Vairāk nekā 65 gadu garumā Liebherr ir spējis demonstrēt sevi kā stabilu un uzticamu partneri, kā arī veidojis ciešas ilgtermiņa attiecības ar saviem klientiem un biznesa partneriem.

Liebherr attīstības pamatā ir pašu nodrošinātais tehnoloģisko progress, un uzņēmums cenšas turpināt stiprināt savas līderpozīcijas nākotnes tehnoloģiju jomā, kura pamatā kā centrālais elements ir augstākā iespējamā procesu un produktu kvalitāte. Šis princips tiek stiprināts ar grupas darbinieku palīdzību ikdienas darbā. Liebherr produkti ir darbinieku aizrautības un centības rezultāts: speciāli pielāgoti risinājumi, kuri radīti, ņemot vērā klienta vajadzības un vēlmes.

Liebherr vērtības

Mēs esam neatkarīgi

Mēs esam uzticams partneris

Mēs esam inovatīvi

Mūsu panākumu pamatā ir mūsu darbinieki

Viss, ko mēs darām – tā ir augstākā kvalitāte

Mēs uzņemamies atbildību

 


Alfis ir vadošs industriālās tehnikas pārdošanas un servisa uzņēmums Baltijā. Mūs raksturo inovatīvas tehnoloģijas, izcila klientu pieredze un uzticams pēcpārdošanas serviss.  

Vīzija

Mūsu vīzija ir nodrošināt izcilu klientu pieredzi un risinājumus, kas Liebherr klientiem sniedz konkurētspējas priekšrocības viņu biznesā. Vienlaicīgi esam arī Liebherr dzesēšanas un saldēšanas iekārtu pārdošanas un servisa uzņēmums Baltijā. Mūsu klienti ir tie, kas prot novērtēt kvalitāti, inovatīvus tehnoloģiskos risinājumus un kam ir svarīgi iegūt savā īpašumā labāko par saprātīgu cenu.

Misija

Mēs nodrošinām klientiem augstvērtīgus un ilgtspējīgus risinājumus tādās nozarēs kā būvniecība, ceļu būve, atkritumu apsaimniekošana, kokapstrāde, ostu saimniecība, ieguves rūpniecība, kā arī cita veida industriālā ražošana. Mēs pārsniedzam klientu gaidīto, sekmējot ilgtermiņa partnerattiecības, kā arī gādājam par drošu un uz attīstību vērstu darba vidi mūsu darbiniekiem.

Šajā pasaulē nav nekā tāda, ko kāds nevarētu pagatavot mazliet sliktāk un pārdot mazliet lētāk, un tādi cilvēki, kuri orientējas tikai pēc cenas, ir pelnījuši kļūt par šādu darījumu upuriem. Nav gudri samaksāt par daudz, taču ir vēl sliktāk samaksāta par maz. Ja Jūs samaksājat par maz, Jūs dažkārt pazaudējat visu, jo pirktais priekšmets nevar pildīt tam paredzētās funkcijas. Ekonomikas likums nepieļauj iegūt lielu vērtību par zemu cenu. Ja Jūs izvēlaties lētāko piedāvājumu, Jūs uzņematies papildus izdevumu risku. Ja Jūs to varat darīt, tad Jums ir diezgan naudas, lai samaksātu par kaut ko labāku.

/John Ruskin/

Piesakies konsultācijai

Mēs labprāt atbildēsim uz jūsu jautājumiem.