MyLiebherr – jūsu tiešsaistes pakalpojumu portāls

MyLiebherr ir jūsu individuāla piekļuve Liebherr pakalpojumu pasaulei. Pateicoties MyLiebherr klientu portālam, jūs gūsiet labumu no visaptverošiem pakalpojumiem un papildu priešrocībām.

MyLiebherr – jūsu portāls izcilam Liebherr servisam

Pārskats par jūsu priekšrocībām:

  • Tehnikas individuāla pārvaldība
  • Vienkārša kontaktēšanās ar savu Liebherr servisa partneri, arī ārpus ierastā darba laikiem
  • Droša jūsu datu pārvaldība
  • Tiešsaistes piekļuve jūsu tehnikas parka pastāvīgi atjauninātajai rezerves daļu dokumentācijai
  • Ērta oriģinālo Liebherr rezerves daļu pasūtīšanas iespēja no sava Liebherr servisa partnera, izmantojot Liebherr rezerves daļu katalogu

Lai kur jūs būtu, izmantojot tiešsaistes veikalu jums ir iespēja jebkurā laikā pasūtīt no sava Liebherr servisa partnera oriģinālas rezerves daļas, ekspluatācijas materiālus un piederumus.

Dažādi autorizācijas līmeņi. No iepirkumu speciālista līdz operatoram ar personalizētu piekļuvi, atbilstoši jūsu prasībām.

Saglabāšana un atkārtota izmantošana. Iepirkumu grozs, kas ir bijis sakomplektēts, var tikt atkal izmantots jebkurā brīdī. Lai vienkāršotu meklēšanu, katram iepirkumu grozam var piešķirt atsevišķus nosaukumus.

Papildus personalizācijas iespējas. Lai nākotnē varētu jums piedāvāt vēl plašākas funkcijas un komfortu, šobrīd jau esam sākuši izstrādāt papildus personalizācijas iespējas gan e-veikalā, gan arī portālā.

Iepērcieties arī ar viedierīces palīdzību. Neatkarīgi no tā, vai šobrīd atrodieties birojā, mājās vai brīvā dabā, variet ērti pasūtīt savas rezerves daļas tiešsaistē.

Detalizēti par MyLiebherr

MyLiebherr

Together. Now & Tomorrow.

Andris Dilāns

Vecākais rezerves daļu konsultants

Mikus Krinkelis

Rezerves daļu konsultants