Liebherr-CarePacks

Jūsu uzticēšanās Liebherr tehnikai mums ir ļoti svarīga. Jūs variet būt produktīvi un sasniegt savus mērķus, izmantojot tehnikas parku, kas ir visu laiku darboties spējīgs. Ar Liebherr-CarePacks 3 servisa līmeņu programmu mēs jums piedāvājam pielāgotus risinājumus, lai garantētu Liebherr tehnikas ilgu un efektīvu ekspluatācijas laiku.

Liebherr-CarePack Service pakalpojums ietver profilaktiskās apkopes pasākumus un nodrošina, ka Liebherr tehnika darbojas bez kļūmēm. Standarti ir augsti: tehnisko apkopju līmenis atbilst mūsu noteiktajiem standartiem, un tiek izmantotas tikai Liebherr oriģinālās rezerves daļas.

Papildus tehniskajām apkopēm CarePack Comfort cenā tiek iekļauts tehnikas būtisko komponentu remonts ar Liebherr oriģinālajām rezerves daļām. Attiecīgi būtisko nākotnes remontu risks tiks samazināts līdz minimumam. CarePack Comfort sniedz jums drošības sajūtu, lai pilnībā koncentrētos uz savu pamatdarbību.

Liebherr-CarePack Premium ir servisa līmenis, kas nodrošina pilnīgu dvēseles mieru. Papildus ietvertajām apkopēm, tas attiecas arī uz pilnu nākotnes tehnikas remontu ar Liebherr oriģinālajām rezerves daļām. Bojājumu gadījumā jūsu Liebherr servisa eksperti nodrošinās to, lai jūsu tehnika tiktu atjaunota pilnā darba kārtībā.

Liebherr-CarePacks